İstanbul Yaşanılacak Travesti Şehir mi?

Bildiğiniz üzere ülkemizin en kalabalık şehri olarak bilinir İstanbul ve bu şehirde travesti olarak yaşamak oldukça zahmetlidir.

Şehrin güzel görünümü ve kalabalık oluşuna aldanıp çok sayıda insan yeni bir hayat kurmaya buraya gelmemektedir. Bilmedikleri bir durum var aslında bu şehirde yaşamak sanıldığı kadar kolay değil.

16 milyon nüfusa sahip bu devasa şehir içinde çok sayıda insanın hayat mücadelesi vermesi ve zorluklarla karşı karşıya kalmasına sebep olmuştur. Bazıları bir şekilde ayakta durduğu gibi bazıları ne yazık ki bu şehrin kasvetli ortamından sıkılmış ve geldikleri yere geri dönmüştür.

Bünyesinde 39 ilçe barındıran ve her ilçenin kendine göre zorlukları olduğunu söylemekten kendimizi alı koyamıyoruz. Bu ilçelerde yaşana çok sayıda birey hala hayatta kalma mücadelesi vererek bir şekilde yaşamlarını ilerletiyor.

Birçok sayıda birey ise bu hayat mücadelesinde yer bulamayıp doğdukları şehre dönüp geride bıraktıklarına üzülse de ne yazık ki artık yapacakları bir şey kalmıyor. Çok sayıda insanı bünyesinde barındıran İstanbul bazı travesti bireylere umut bazılarına ise hayatlarının en büyük kazığı olarak görünüyor.

Zorluklara Rağmen İstanbul Travestileri Nasıl Yaşıyor

Önlerinde birçok engel ile hayata tutunmayı başaran çok sayıda travesti birey var. Kimileri gidecek ve görecek kimsesi olmadığı için bu şehirde kimileri ise acaba umudu ile hala burada yaşamaya devam ediyor.

Çok sayıda birey yıllar önce ailesini geride bırakarak kendi ayaklarına üzerinde durma mücadelesi vermek için bu şehre yerleşmişlerdir. Kimilerinin şansı yaver gidip her şey istedikleri gibi ilerlese de bazıları için bu şans ne yazık ki tükenmiş durumda.

İçlerinde bulunan kadın ruhlarını daha rahat yaşamak ve özgür bir şekilde hayatlarını sürdürmek için her şeylerini geride bırakıp gelen kişiler ne yazık ki istedikleri gibi karşılanmadı bu şehir de. Yıllardır bütün zorluklara rağmen dimdik ayakta dursalar da artık sabırlanın tükendiği son noktaya gelmiş durumdalar.

Ötekileşmiş kişiler olarak İstanbul ve diğer şehirlerde hep dışlanma korkusu ile yaşayan çok sayıda birey mevcut. İnsanların onlara başka bir varlık gibi bakmalarından sıkılan ve hor görülen bireyler artık toplumda yerlerinin olmadığını anlamış durumdalar.

Birçoğu cinsiyeti travesti olarak adlandırıldığı için ne yazık ki şu anda aramızda değiller. Kalan kısım ise her gün aynı endişe ile güne merhaba demeye devam ediyor.

Durum bu şekilde ilerlediği için birçok birey İstanbul travesti olarak yaşanılacak bir şehir olmadığının kanaatine varıyor. Arkadaşlarının başına gelenler ve toplum tarafından dışlandıkları için kendilerine uygun bir ortam bulma hayali ile yanıp tutuşuyorlar.

Bu zorluklar birçok birey için artık umutsuz vaka olarak görüldüğü için eski hayatlarına dönme kararı alıyor. Yaşadıkları ve yaşantıları hızla değişmesine rağmen eski hayatlarına adapte olamıyorlar.

Her ne kadar İstanbul travesti olarak yaşanılacak bir şehir olarak görünse de ne yazık ki durum hiçte düşünüldüğü gibi değil. Eğer bir travesti olarak yaşam mücadelesi veriyorsanız ve büyük şehir size yeni umutlar vaat ediyorsa iki kez düşünmenizi tavsiye ederiz.

Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız kendinize daha sakin ve toplumun kabul gördüğü bir şehir araştırmanızı tavsiye ederiz.

Avurap Yakasında Hangi Semtte Travesti Olarak Rahat Bir Hayat Sürdürebilirim

İstanbul barındırdığı semt sayısı olarak en büyük şehir olarak bilinir. Bir eşcinsel veya travesti bireyseniz rahat bir hayat sürdürebileceğiniz semtleri sizlerle paylaşacağız.

Travesti çalışma prensibini göz önüne alarak bu semtleri değerlendirmekte fayda var. Malumunuz eğer bir eşcinsel bireyseniz Türkiye şartlarında yapabileceğiniz en iyi iş fuhuş sektörüdür.

Taksim

Taksim belki de travesti olarak yaşanılacak ve çalışacak en rahat ilçelerden bir tanesidir. Kalabalık insan topluluğu, görkemli yapıları ve hiç bitmeyen enerjisi ile kendini hayran bırakan en ünlü ilçelerden biridir. Yerli ve yabancı travesti bireyler İstanbul’u ziyaret edecekleri zaman tercihleri ilk Taksim olur.

Taksim fuhuş dünyasının kalbi ve gece hayatının zirvesi olarak bilinir. Çok sayıda birey burada yaşar ve yaşantılarından gayet memnunlardır. Gece hayatı oldukça hareketli ve çok sayıda travesti bar burada bulunur.

Şişli

Şişli travesti sayısı her ne kadar fazla olsa da hala bu ilçede yeni bir başlangıç yapan çok sayıda birey vardır. Büyük ilçeler arasında her zaman yerini koruyan ve elit bir kısma hitap eden Şişli diğer ilçelerden en büyük farkı eşcinsel toplumunun kalbi burada atmasıdır.

Gece hayatına yakınlığı ile bilinen ilçe sabahın ilk saatlerine kadar çok sayıda eşcinsel bireyin hayatına hitap eder.

Fındıkzade

Yukarıda bulunan iki ilçeye yakınlığı ile bilinen güzel ilçelerden bir tanesidir. Fındıkzade travesti sayısı oldukça yoğun olduğu için artık yaşam alanlarının küçülmesinden dolayı çok sayıda birey aralarına herkesi kabul etmez.

Beylikdüzü

Artık travesti hayatı yavaş yavaş Beylikdüzü tarafına akmaya başlıyor. Kalabalık ortamlardan ve yüksek sesten hoşlanmayan kişilerin tercihi olarak biliniyor. Her ne kadar merkezde bulunan ilçelere uzak olsa da sakin bir hayat sürdürmek isteyen bireyler tercihlerini bu yönde yapıyor.

Bakırköy

Görkemli alış veriş merkezleri. Büyük bir meydan ile çok sayıda travesti bireye hitap ediyor. Diğer ilçelerden daha sakin özellikle kendini insanlardan soyutlamış kişiler burada ikamet etmeyi tercih ediyor.

Bakırköy travesti ortamı olarak oldukça büyük bir öneme sahip. Diğer ilçelerden ulaşım oldukça kolay ve zahmetsiz olduğu için müşteri açısından çok sayıda kişinin gözde ilçeleri arasında.

Anadolu Yakasında Hangi Semtte Travesti Olarak Rahat Bir Hayat Sürdürebilirim

Diğer bir kıta olarak bilinen Anadolu Yakası aslında birey olarak yaşanacak en güzel kıta diyebiliriz. Deniz kenarında bulunan ilçeleri ile travesti bireylere hitap eden bu bölgede hayatınızı sürdürecek semtleri sizler için sıraladık.

Kadıköy

Kadıköy travesti yaşam alanı olarak bilinen en büyük ve en rahat ilçelerin başında gelir. Tarih kokan ve her kesme hitap eden bu ilçede yaşam sürdürmek gayet kolaydır.

Kültürlü insanların ve özellikle olgun yaşta emekli hayatı geçiren insanlar bu ilçede toplanmışlardır. Kimse ile işi olmayan ve kendileri ile bağdaşmış kililer oldukları için travesti bireyler oldukça rahattır.

Ataşehir

Anadolu yakasında bulunan en elit ve görkemli ilçelerin bir tanesidir. Lüx konutlar, pahalı mağazalar ve zengin insanların yaşadığı modern bir ilçedir. Travesti olarak yaşanacak nadide bir ilçe olması ile birlikte kültürlü, saygın ve hoş görülü insanları ile bireylere kolaylık sağlanmaktadır.

Kartal

Anadolu yakasının orta kısmı olarak bilinse de orta gelirli insanların yaşadığı ilçedir. Kartal travesti sayısı orta gelirli insanlara göre oldukça fazladır ama her biri iş potansiyeli konusunda oldukça memnundur.

Pendik

Bir diğer orta gelirli insanlara hitap eden başka bir ilçe. Pendik travesti sayısı diğer ilçelere göre oldukça fazla ama iş potansiyeli konusunda rakiplerine göre oldukça iyidir. Özellikle mültecilere hitap eden bu semt nüfus yoğunluğu olarak ta İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir.

İstanbul travesti olarak yaşanacak en gözde ve kalabalık ilçeleri sizler için değerlendirdik. Eğer başka şehirden gelip yeni bir hayat kuracaksanız bu ilçeleri tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.