İstanbul Hayat Tarzı Travestiler ile Değişti

Travestiler sosyal medya platformlarında

İstanbul alışıla gelmişliğin sınırlarını zorlayarak travestiler ile bütün dünyaları değişti.

Yıllardır demode yaşan kesim son yıllarda kendini değiştirmek adına oldukça büyük adımlar attı. Travestiler bu adımda büyük ölçüde rol oynadılar.

İnsanların ön yargılı davranışları nedeni ile yıllardır içlerine kapanık şekilde yaşayan bireyler son yıllarda tabularını aşarak diğer inşalara örnek olmaya başladı.

Yaptıkları ve yapacakları ile gündeme damga gibi oturan bireyler çoğu kişinin insanlara olan yaklaşımlarını değiştirerek yeni bir çığır açma yolunda emin adımlarla ilerlemekte.

Bastırılmış duygularını gizli yaşayan çok sayıda birey artık sosyal medya hesaplarında gönül rahatlığı ile insanlarla diyalog kurmaya başladı ve onlara soğuk davranan kişilerin takdiri kazanmaya emin adımlarla ilerlemeye devam etti.

Twitter  ve TikToK gibi büyük bir kitleye hitap eden platformlarda son yıllarda eşcinsel bireylerin canlı yayın ve paylaşımları oldukça ilgi çekmeye başladı. Çoğu birey eşcinsellik hakkında kişileri bilinçlendirirken bir kaçı ise canlı yayınlarda hemcinslerinin fedakârlığını ve insani durumları dile getirdi.

Travestiler Platformlara Olan Büyük İlgisi

Birçoğumuz günümüzü çeşitli sosyal platformlarında geçiren insanlarız. Ve Dünya genelinde en çok kitleye sahip olan platformların başında Twitter ve TiKToK gelmekte.

Bu platformlarda son yıllarda göze çarpan en faydalı içerikleri eşcinsel bireylerin paylaştıkları içerikler olarak saptanmıştır. Eşcinsellik hakkında faydalı bilgiler ve genç eşcinsel bireyleri bilinçlendirme adına çok sayıda video ve makale internet ortamında dikkatimizi çekmekte.

Özellikle İstanbul ve çevresinde bulunan travestiler yaptıkları faydalı paylaşımlar ile bütün herkesin ilgisini çekmiş ve takdir toplayarak kendilerini dışlayan kişilere örnek olmuşlardır. Gerek hayvan sevgisi gerekse insanları bilinçlendirme adına faydalı paylaşımları gündeme bomba gibi oturmuştu.