Güvenli Bir Seks İçin Travesti Seçin

Güvenli seks dediğiniz zaman aklınıza ne geliyor? Sağlık sorunu yaşamayan bir travesti ile yapacağınız seks bütün kaygıları kafanızdan silecek.

Hepimizin korkulu rüyasıdır seks sonrası sağlık problemi yaşamıyım endişesi. Bu endişelerden sizi kurtulmak ister misiniz? O zaman kendinize özel bir arkadaş seçin.

Kendinize özel bir arkadaştan kastımız sağlık sorunları olmayan ve her zaman önceliği kendi ve arkadaşı olan kişiler.

İstanbul ve çevre illerde çok sayıda kişi mevcut ama önemli olan aralarından en seçkini ve en temizi ile görüşmek. Travesti seçimi yaparken ilk tercihiniz her zaman bakımlı kişilerden yana olmalıdır. Kendine bakan kişi her zaman bir adım önde gelmektedir.

Vücut ve ağız bakımı her zaman için önem arz eder her iki taraf içinde. Güvenli bir seks için bu önem arz eden kurallar tabi ki sizlerin içinde geçerlidir. Kendi bakımınız kusurlu ise hiçbir arkadaş sizle birlikte olmak istemez ve kendini riske atmaz.

Güven Veren Travesti Nasıl Anlaşılır

Öncelikle kişinin kendi bakımı yerinde olduğu zaman tedirgin olmanızı gerektirecek bir durum yoktur. Kişiler az çok kendini belli eder ve güven verir.

Cinsel ilişkide temizlik herkes için önemlidir. Eğer bir travesti ile birlikte olacaksanız artı bir önem almanız gerekir. Bu artı önem hiç şüphesiz korunarak ilişkiye girmektir. Korunmaktan kastımız kondomsuz bir ilişki düşünülmemelidir.

Kondomsuz bir ilişki sizi ve sevdiklerinizi riske atmanız için en büyük sebeptir. Güven şüphesini hiçbir zaman aklınızdan çıkarmamanız gerekir. Partneriniz kondom kullanmadan bir ilişki talep ederse ona asla itibar etmeyin.

Kondomsuz bir ilişki teklif eden kişiden olduğunca sakının ve ilişki yaşamayın. Bu kurallar kati ve her iki taraf için geçerlidir. Ne siz teklif edin neden size gelen teklife sıcak bakın.

Unutmayın ki her şeyin başı sağlık..