1 Travesti Nasıl Elde Edilir

1 travesti yi elde etmenin “yolları” diye bir formül veya kesin bir reçete maalesef yoktur. Her birey farklıdır ve her ilişki farklı dinamiklere sahiptir.

Ancak, genel olarak etkili olabilecek bazı ipuçları ve yaklaşımlar vardır. İşte travestileri etkileme konusunda bazı genel öneriler:

 • Kendinize güvenin: Özgüvenli olmak, karşı tarafa çekici gelir. Kendinize inanın, ne istediğinizi bilin ve kendinizi sevin.
 • İletişim becerilerinizi geliştirin: İyi iletişim, bir ilişkinin temel taşıdır. Dikkatli bir şekilde dinleyin, karşınızdaki kişiyle anlamlı konuşmalar yapın ve duygularınızı açıkça ifade edin.
 • Empati gösterin: Karşınızdaki kişinin duygularını ve düşüncelerini anlamak için empati kurun. Onunla ilgilenin ve ona değer verdiğinizi gösterin.
 • Saygı gösterin: Her insanın kendine özgü değerleri ve sınırları vardır. Karşınızdaki kişiye saygı gösterin, sınırlarını ihlal etmeyin ve kendinizi de ifade edin.
 • İlgi alanlarına ortak olun: Ortak ilgi alanları bulun ve bunları paylaşın. Birlikte yapılabilecek etkinlikler ve hobiler bulun.
 • Kompliman yapın: Olumlu ve samimi geri bildirimlerde bulunun. Karşınızdaki kişiyi takdir ettiğinizi gösterin, ancak samimi ve abartısız olun.
 • Güler yüzlü ve pozitif olun: İyi bir enerji ve pozitif bir tutum, çekici gelir. Güler yüzlü olun, esprili ve olumlu bir yaklaşım sergileyin.
 • Sabırlı olun: Her ilişkinin zaman, anlayış ve sabır gerektirdiğini unutmayın. Karşınızdaki kişiyle ilişkinizi yavaşça ilerletin ve zamanla bağınızı güçlendirin.

Bu öneriler, 1 travesti yi elde etme konusunda yardımcı olabilir, ancak her ilişki benzersizdir ve kişinin kendi deneyimleri ve ilişki dinamikleri önemlidir. Önemli olan, dürüstlük, saygı ve karşılıklı anlayış gibi temel değerlere dayanan sağlıklı bir ilişki geliştirmektir.

1 Travesti Nelerden Hoşalanır

Bireyler genellikle kendilerine saygı gösteren erkeklerden hoşlanırlar. Kendilerini her zaman kadın gibi hissettikleri için kadın gibi davranılmasından mutlu olurlar. Bir kadına nasıl davranıyorsanız onlara da o şekilde davranmaz bütün kapıları size açacaktır.

 • İlgi ve şefkat: Yıllardır yalnız başına bir hayat sürdüren 1 travesti ilgi ve şefkate ihtiyacı vardır. Aile özlemi ile hasret çektikleri için sizi bir aile ferdi olarak görebilir ve sıcaklığınızı hissettirebilirsiniz.
 • Cinsel kimlik ayrımı yapmayın: Asla onları bir eşcinsel olarak yargılamayın. Bedenleri her ne kadar erkek olsa da ruhları bir kadından asla farkı yoktur. Onlara kadın gibi davranın ve ilgi gösterin.
 • Güzel cümleler kullanın: Güzel cümleler her zaman bir kadını etkiler ve yüceltir. Özellikle 1 travesti bireye güzel cümleler kullandığınızda kendini önemli hisseder ve öz güveni yerine gelir.
 • Zaman ayırın: Her fırsatta onlarla birlikte zaman geçirmeye özen gösterin. Gün içerisinde oldukça yalnız ve savunmasızlardır. Kendilerini güvende hissetmelerine yardımcı olun.
 • İhmal etmeyin: Eşcinsel biri olduğu için asla ihmal etmeyin. İhmal etiğiniz takdirde kendini yalnız hissedecek ve teselliyi başka kişilerde arayacaktır.

Eşcinseller yıllardır aile fertlerinden uzak kaldıkları için sevgi ve şefkate muhtaç kişilerdir. Sizler ne kadar sevgi ve şefkat gösterirseniz bireyler size o kadar çok bağlanacak ve saygı duyacaklardır.

Şunu unutmayın ki bir kişiye ilgi ve şefkat göstermek onu size daha çok bağlamasına sebep olur. Bu bağlam aranızdaki ilişkiyi güçlendirir ve sevginizi ölümsüz kılar.